třešně

Vítejte v chutném světě domácích zahrádek, kde kralují třešně!

Výsadba nebo višně je jako malý sad plný sladkostí přímo na vaší zahradě. Přemýšleli jste však někdy o tom, jaké zázraky můžete vykouzlit s přístupem k takovým pokladům téměř z vlastního pozemku? Sv přečtěte si více »

švestky

Vydejte se na dobrodružnou cestu za výsadbou švestek: klíčové tipy pro začátečníky

Slivoně jsou stromy, které mohou proměnit vaši zahradu. Krásné, voňavé květy na jaře a šťavnaté plody v létě jí dodávají kouzlo jako žádné jiné rostlině. Ráda bych vám vyprávěla příběh své sousedky, přečtěte si více »

Jabloň

Letní odrůdy jablek - co stojí za to vědět o jejich pěstování?

Jablka jsou v polské společnosti nejvíce konzumovaným ovocem. Jsou kulovité ovoce vyznačující se šťavnatým vnitřkem, bohaté na vitamíny a minerály nezbytné pro zdraví. je rostlina, kterou stále ocho přečtěte si více »

 

Vydejte se na dobrodružnou cestu za výsadbou švestek: klíčové tipy pro začátečníky

Slivoně jsou stromy, které mohou proměnit vaši zahradu. Krásné, voňavé květy na jaře a šťavnaté plody v létě jí dodávají kouzlo jako žádné jiné rostlině. Ráda bych vám vyprávěla příběh své sousedky, paní Anny. Rozhodla se, že na své zahradě vysadí švestku. Neměla žádné zkušenosti, ale nebála se výzev. První, co musela zvážit, byly požadavky na slivoně. Vybrala si druh přizpůsobený našemu klimatu, ...

Letní odrůdy jablek - co stojí za to vědět o jejich pěstování?

Jablka jsou v polské společnosti nejvíce konzumovaným ovocem. Jsou kulovité ovoce vyznačující se šťavnatým vnitřkem, bohaté na vitamíny a minerály nezbytné pro zdraví. je rostlina, kterou stále ochotněji pěstují majitelé soukromých sadů a domácích zahrad. Co stojí za to vědět o jejich pěstování? Které letní odrůdy jabloní byste si měli vybrat?Jabloň - základní informaceJabloň je ovocný str...