třešně

Vítejte v chutném světě domácích zahrádek, kde kralují třešně!

Výsadba nebo višně je jako malý sad plný sladkostí přímo na vaší zahradě. Přemýšleli jste však někdy o tom, jaké zázraky můžete vykouzlit s přístupem k takovým pokladům téměř z vlastního pozemku? Sv přečtěte si více »

švestky

Vydejte se na dobrodružnou cestu za výsadbou švestek: klíčové tipy pro začátečníky

Slivoně jsou stromy, které mohou proměnit vaši zahradu. Krásné, voňavé květy na jaře a šťavnaté plody v létě jí dodávají kouzlo jako žádné jiné rostlině. Ráda bych vám vyprávěla příběh své sousedky, přečtěte si více »

Jabloň

Letní odrůdy jablek - co stojí za to vědět o jejich pěstování?

Jablka jsou v polské společnosti nejvíce konzumovaným ovocem. Jsou kulovité ovoce vyznačující se šťavnatým vnitřkem, bohaté na vitamíny a minerály nezbytné pro zdraví. je rostlina, kterou stále ocho přečtěte si více »

 

Vítejte v chutném světě domácích zahrádek, kde kralují třešně!

Výsadba nebo višně je jako malý sad plný sladkostí přímo na vaší zahradě. Přemýšleli jste však někdy o tom, jaké zázraky můžete vykouzlit s přístupem k takovým pokladům téměř z vlastního pozemku? Svět třešňových odrůd je bohatý jako podzimní trh: od dezertní šťavnaté Reginy až po tradiční kyselou Lutovku. Při procházce kolem stánků se při pohledu na ceny snadno zmocní lehká panika. Už jen ...